3
ODA SEÇİMİ
2
1
ARAMA SONUÇLARINA GERİ DÖN Silence Beach Resort

TESİS İLE BU SEZON ANLAŞMAMIZ BULUNMAMAKTADIR. BU BÖLGEDE ÖNEREBİLECEĞİMİZ TESİSLERİMİZ;

SİLENCE BEACH RESORT

Rezervasyon ve Bilgi Hattı 444 4394
'den itibaren
Sorunuz
BİZ SİZİ ARAYALIM
Yurtdışı Turları
Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.
Bu Otel İçin Tanımlı Bir Fiyat Listesi Bulunmamaktadır.
Fiyatlar özel gün ve dönemlerde geçerli değildir.
Bu Otel İçin Tanımlı Kampanya Bulunmamaktadır.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Silence Beach Resort
4,3528
Yorum Ekle
15.12.2008
Bayramda ailemle birlikte 4 gün buradaydık güzel bir otel özellikle bayramın yoğunluğunda ve kalabalığında ( otelde full kapasiteydi sanırım) o kadar insana hiç eksiksiz çeşit çeşit yemek çıkarmak kolay iş değil bunun üstesinden başarı ile geldiler. Sonra bayram için dışarı hazırladıkları barbeküler sucuk ızgaralar köfteler arnavut cigeri gözleme ,mantı kestane kebap elma şekeri pamuk şekeri patlamış mısır salep den oluşan fasıl eşliğindeki bayram sokağı nefisti tüm gün sürekli bu yiyecekler hazırlandı ve fazlasıyla arttı bile. Bunun içinde personelin ellerine sağlık ve teşekkürler . Fakat burada değinmek istediğim iki olumsuz husus var. Birincisi otel çok fazla temiz ve hijyenik değil bu konuya fazla özen gösterilmemiş. İkincisi de onca yiyecek ziyan edilip çöpe dökülüyor garsonlar bile israftan şikayetçi haklı olarak bunca yemek çöpe giderken dışarda da bir kaç aç kedi ve köpek zavallı bir şekilde birileri bir lokma yiyecek verecek diye umutla bekleşiyor bu bana çok ters geldi bu konuda otel yönetimini vicdana merhamete insanlığa ve duyarlılığa davet ediyorum. Bence onlarda o doğanın denizin oradi yaşamın bir parçası ve süsü. Zaten genel olarak türk insanın bu konuda duyarsızlığını düşünürsek ( herkes aç gözlü bir şekilde yiyecekleri alıp alıp tabaklarda bıraktı ) bari orayı yönetenler bunu düşünse. artkları bir kenara ayırıp koca tatil köyü arazisinde bir yerlere bırakıp birkaç canlının karnının doyurmak o kadar zor olmasa gerek diye düşünüyorum
09.05.2008
Herşey çok güzeldi. Memnuniyetimiz üst düzeyde. Teşekkürlerimizi sunuyoruz. Saygılar, sevgiler.
22.04.2008
Bu otelde 2 yaz geçirdim, yemek çeşitleri yönünden iyi olmasına rağmen personel yönünden çok deneyimsiz, zayıf ve gayri ciddi bir ekibe sahip. Giriş kaydı yaptırırken ve ayrılırken nerede ise keşke gelmeseniz intibasını veriyorlar.
24.09.2007
24 saat yaklaşık 3.000 kişiye yemek servisi yapmak ve onları memnun etmek gerçekten takdiri hakediyor, 5 gece kaldığım Silence Beach'den çok memnun ayrıldım, özellikle yemek kalitesi beklentilerimin üzerindeydi, seneye tekrar gitmeyi planlıyorum, tek eleştirebileceğim yanı zayıf animasyon ekibidir.
10.08.2007
1 hafta geçirdiğim Silence Beach'ten tam bir hayal kırıklığı ile ayrıldım. Otelde hijyen adına hiç bir şey yok. Havuzların içinde bir sürü pislikler yüzüyor. 6 yaşındaki oğlum oteldeki 2. günümüzde havuzdan mikrop kaptı. Tam 5 gün hastalığı ile uğraştık. Otelin tuvaletleri çok temiz değil. Kaldığım odamın önündeki ampul yanmıyordu. Bir hafta hem ben hem de yan odadaki turist misafirler her gün şikayet etmemize rağmen ampul bir türlü yapılmadı. Otelden ayrılırken ampul halen yanmıyordu. Otel çok kalabalık ve her yerde kuyruk var. Dondurma saatinde üşenmedim saydım, tam 40 kişi kuyruktaydı ve bu kuyruk 2 saat hiç bitmiyor. Animasyonlar 1 gün hariç çok kötüydü. Üzülerek söylüyorum ki bir daha ki tatilimi kesinlikle geçirmeyeceğim bir yer.
07.08.2007
Animasyonları harikaydı, ekibine özel teşekkür gerek. Biz göl evlerinde kaldık ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. Türk kahvesi, dondurma ve akşam iskeledeki içecek servisleri; ince ikram servislerinden bazıları. Alacart rezervasyonda aksaklık olduğunda resepsiyondan yardım alınabiliyorsunuz. Rus turistlerin çokluğu da bir gerçek. Keyifli bir tatil için güzel bir tesis. (Sadece tavla sayısı, düşüncesiz müşteriler yüzünden yetersiz)
27.07.2007
Otel kesinlikle mükemmel. İlk girişteki kalabalık gözünüzü korkutmasın, göl evleri favori. Deneyin ve görün.
17.07.2007
Üç senedir otelinizde ailem ile beraber bir haftalık tatilimi geçirdim. Oldukça memnun kaldım. Herhalde üç yıllık bir tesis burası. Ben de her yıl oraya geldim. Artık kendimi daimi bir müşteriniz gibi görüyorum. Bu sebeblerden dolayı bu senede tatilimi orada geçirmek istiyorum ama fiyatlarda bir esneklik rica ediyorum mümkünse. Bu konuyla ilgili tarafıma bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
07.07.2007
Bu sene Haziran ayında 1 hafta kaldım bu otelde. Otel yapı olarak gerçekten çok güzel. Ancak işletme bakımından sıfır diyebilirim. Club odalarında kaldım. Odanın dışındaki ışık çalışmıyordu. Bir hafta her gün söylememe rağmen ışığı yapmadılar. 1 haftada bir ışık yapılamaz mı? Otel çok kalabalık. Her yerde kuyruk var. Abartısız söylüyorum. Akşam saat 16:00-17:00 gibi dondurma veriyorlar. Önündeki kuyruğu saydım tam 40 kişi. Bu her gün böyle ve kuyruk 3 saat boyunca hiç azalmıyor. Hayatımda hiç dondurma yemesem yine o kuyruğa girmem. Kurabiye getiren çalışanlar kurabiyeleri yerlerine koyarken çıplak elleriyle koyuyorlar. Gözlerimle gördüm. Hiç mi eldivenleri yok anlamadım. Havuzların içinde çok aşırı olmasada pislikler var. Çok temiz değil. Odalarda sivrisinek var. 6 yaşındaki oğlumu ısırdılar 1 hafta ayağı şiş dolaştı. Tuvaletleri çok temiz değil. Böyle yerlerde insan önce hijyen arıyor. Animasyonlar 1 gün hariç çok kötüydü. Yemekler pek iç açıcı değil. Ama lunaparkı çok iyi ve güzel. Lunaparktaki görevliler çok candan. Diğer personel de samimi ve candan ama o kadar kalabalığa yetişemiyorlar. Personelden memnunum ama bir daha bu otele gitmem ve tavsiye etmem.
22.06.2007
Çok güzel bir otel, herkese tavsiye ediyorum.
18.06.2007
Muhteşem ötesi bir güzellikti. Akıllarda kalacak bir doğa harikası. Tek bir şey bende beğeni toplamadı, disko daha büyük, daha güzel, hit müziklerle coşulabilir.
16.06.2007
Otel imkanları çok güzeldi ancak bazı personelin davranışları ve internet imkanlarının kısıtlı olmasını biz eksiklik olarak gördük. Ama tatil için çok uygun bir yer.
01.06.2007
Biz yılbaşı ve bayram tatilini geçirdik bu otelde. Herşey gayet güzeldi. Küçük bebeğimiz olduğu için temizlik bizim için önemliydi. Bu anlamda çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.
02.05.2007
Sueno Hotels Beach Side, Silence Beach Resort. Aynı otel değil mi ?
28.04.2007
Tatil için fazla kalabalık, hayatın devam ettiği bir otel, herşeyde sıra maksimum safhada.
15.03.2007
Selam, ben Sefer Bulut. Biz bu otelde kaldık, çok güzeldi ve herkese tavsiye ediyorum, özellikle aileyle bir ortam için çok süper, ayrıca yemekler çeşit, çeşit çok lezzetliydi, ayrıca orada çalışan arkadaşların misafir perverliği de çok iyiydi ve herkese tavsiye ediyorum, tam tatil yapılacak yer. İyi tatiller herkese.
01.12.2006
Silence Beach Resort gerçekten mükemmel ve kaliteli bir otel diye düşünüyorum. Yemekler ve eğlence gayet güzeldi. Üç aile gittik ve son derece eğlenceli vakit geçirdik. Eleştirebileceğim tek şey, ki bunu da halkla ilişkilere bildirdik, alakart restaurantlardan hiçbir şekilde yararlanamayışımızdı çünkü rezervasyon sistemi son derece bozuktu. Bunun haricinde unutulmaz anılarla döndüğüm ve tekrar gitmeyi düşündüğüm bir otel. Umarım kalitesini düşürmez.
26.10.2006
Eksilerin çok az olup artıların çok olduğu Silence Beach Resort. Herşey çok mükemmeldi, herşey için çok teşekkürler. Tekrar geleceğiz.
20.10.2006
İlk açıldığı sene bayram tatilimizi geçirdik, çok memnun kalmıştık. Bu yaz iki aile tekrar geldik ama temizlik konusunda biraz yetersizlik hisettik. Özellikle havuz etrafında. Bir de bazı personel çok kaba. Özellikle lunaparkta bir personelin ne kadar cins varsa toplanıp gelmiş lafını çok yadırgadım.
28.09.2006
Oteliniz, çalışanlar, hizmet, fiziksel konumu, imkanlar, vs. herşey çok mükemmel. Eşim ve iki çocuğumuzla çok iyi vakit geçirdik. Bizi tek rahatsız eden size biraz garip gelecek ama Ebru Gündeş idi. Her ne kadar siz bunu ticari ve çoğunluğun tercih ettiği bir konu olarak alıp uygulamaya soksanızda böyle mükemmel bir tesisin bu tip kötü müzik yapanlara hiç ihtiyacı yok. Biz ancak iki parçaya dayanabildik. İlkokuldan itibaren müzik eğitimi almış ve gerçek müzikten anlayan en az % 60'ı Rus kökenli olan misafirlerinize de bu durum büyük bir işkence olmuştur herhalde. Saygılarımla.
07.09.2006
Oteliniz çok büyük ve muhteşem. Animasyonlar, yemeklere diyecek bir söz bulamıyorum. Personelinizin güler yüzü herşeye bedeldi. Yanlız tek kişilik fiyatlar konusunda biraz daha indirim uygularsanız tekrar gelmek isterim. Geçirdiğim en güzel tatildi. Teşekkürler.
04.09.2006
Silence Park Resort Otel'de kaldığımız bir haftalık sürede temizliği, güleryüzü, titizliği, mükemmel servisi, bir türlü yetişemediğimiz animasyonları ve diğer programları bizlere sağlayan başta idari kadro olmak üzere, tüm ekibe yürekten teşekkürler. Herşeyi ile beş yıldızı haketmiş olduğunuzu söylemekten mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Kısmetse seneyede ordayız.
26.08.2006
Eşimle beş gün çok güzel bir tatil geçirdik. Sizi şeçmemizdeki en büyük nedenlerden biri Ebru Gündeş'in orada bulunmasıydı. Otelle ilgili olarakta çok güzel, temiz, modern buldum. Hizmetle ilgili diyeceğim de çok hızlı, düzenliydi. Yanlız size Ebru Gündeş için bir mektup ve kargo ile bir paket yollamıştım, Ebru Hanım'ın eline geçip geçmediğini ögrenmek istiyorum, benim için çok önemli, cevaplarsanız sevinirim. Sizi tavsiye ediyoruz, başarılarınızın devamını dileriz. Bir daha görüşmek dileğiyle, saygılarımla.
15.08.2006
Biz Silence Park otelde kaldık. Muhteşem bir tatil geçirdik. Ala cart restoranlarınız çok güzeldi. Haftada üç gün canlı müzik ve Sibel Can konseri çok güzeldi. Animasyon ekibi de çok başarılıydı. İlk fırsatta tekrar gitmek isteriz.
09.06.2006
Otelde kızımla geçirdiğim günler her yönüyle harikaydı. Sibel Hanım'ı dinlemek ayrı bir güzellikti. Tüm otel personelini başarılarından dolayı kutlarım.
19.04.2006
Süper bir otel, ben eşimle bir hafta kaldım ama şu an tatil için imkan bulursam tekrar giderdim.
31.12.2005
Müthiş bir otel fakat biz bayram döneminde konakladık, gala programların için uygulanan sistem hiç adil değildi, ayrıca programlarda masalar cok sıkışıktı, rahat değildi. Ayrıca otelin bünyesinde bulunan tuzlu su havuzuna da girmek 5 Euro idi bunun dışında bir sorun yoktu.
26.12.2005
Yılbaşı gecesi ve geçen yıl Haziran'da bu otelde idim. Bir otelde bulunması gerekenden fazlası var. Tek kelime ile süper.
Bonus
World
Axess
Paraf
Maximum
Advantage
CardFinans
SMS Icon

*Üye olarak Kullanıcı Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi'ni kabul edersiniz

Gezinet'e Hoşgeldiniz. Üyeliğiniz başarıyla oluşturuldu. Kapat
Girmiş olduğunuz e-posta adresinde ait bir üyelik bulunmaktadır. Şifremi Unuttum