3
ODA SEÇİMİ
2
1
ARAMA SONUÇLARINA GERİ DÖN Pine Bay Holiday Resort

TESİS İLE BU SEZON ANLAŞMAMIZ BULUNMAMAKTADIR. BU BÖLGEDE ÖNEREBİLECEĞİMİZ TESİSLERİMİZ;

PİNE BAY HOLİDAY RESORT

Rezervasyon ve Bilgi Hattı 444 4394
'den itibaren
Sorunuz
BİZ SİZİ ARAYALIM
Yurtdışı Turları
Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.
Bu Otel İçin Tanımlı Bir Fiyat Listesi Bulunmamaktadır.
Fiyatlar özel gün ve dönemlerde geçerli değildir.
Bu Otel İçin Tanımlı Kampanya Bulunmamaktadır.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pine Bay Holiday Resort
4,4530
Yorum Ekle
18.04.2010
Mesleğim gereği defalarca otelinizde kaldım. Yapı itibariyle çok hoş. Yapı ve hizmetlerden daha hoş olan güleryüzlü çalışanlarınız. Güvenlikçisinden garsonuna kadar.. Ancak belirtmek istediğim birşey var. Daha önceki gelişlerimizde dolabımızda su, soda, kola vesair içecekler olurdu. Bu gelişimizde nedense bir suyu bile nerdeyse çok gördünüz. Diğer içecekler önemli değil ama lütfen suyu kontrol ediniz. Bu durumu çok yadırgadım, acaba belediyenin misafiri diye mi böyle mi yapıldı.
05.11.2009
ben otelinizin devremülk üyesiyim her sene geliyorum bu sene de tatil dönemim gelsin diye bekliyorum.her kese tavsiye ederim her şey birinci sınıf.bungalov evleri mükemmel.eşim ben ve çocuklarım her sene güzel bir tail geçiriyoruz .TEŞEKKÜRLER PİNE BYE:)
14.06.2009
eğlence,deniz,kum,havuz,aquapark sakinlik hepsi bir arada tam anlamıyla güzel tatil yapılacak bir yer.arkadaşlarıma tavsiye ettim ve bana hak verdiler.bu sene kızımla yine geleceğiz.
06.01.2009
1996 yılı itibarı ile tüm bayram yılbaşı ve özel günlerde otelinizi tercih etmiş bulunuyoruz.biz ve alemiz ve yakın dostlarımız otelinize geldiğimiz 1996 yılından buyana otelinize giriş yapan sayımız her geldiğimizde arttı.çünkü bizler birer pıne bay hayranıyız diye bilirim.bizim için otelinizde bulunan bungalow lar ve fuaye barda oturup denizi seyretmek geliyor.bunlar memnuniyetlerimiz fakat tüm yorumları okudum eminim ki bizler kadar otelinizi tercih eden yokrur.buna rağmen bayram ve diğer özel günlerde hatırlanmayı istemekte çok olmasa gerek diyede düşünüyorum.ama yinede biz birer pınebay hayranıyız ve öylede kalıcaz bu yazıyı ben ve ailemdeki 8 fert adına yazıyorum.
08.08.2008
Bugüne kadar tatilimi akdeniz sahillerinde geçirdim.İlk defa Kuşadasında ailemle tatil yaptım.Kuşadası'ndan ve Pine Bay Resort'tan mutlu bir şekilde ayrıldık.Özellikle Aysel hanımın ilgisini sonsuz tşk ederim.Sadece küçük bir eleştirim olacak.Motorsikletle gezen görevli için standart uygun bir kıyafet giydirilirse en azından sizin personeliniz olduğunu öğrenmiş oluruz.
05.08.2008
Her yıl ülkemizin değişik bölgelerinde tatilimi mutlaka yaparım.Bugüne kadar yaptığım tatillerin en mükemmeliydi.Ilgaz mountain resortta şubat döneminde devre tatilim var.Bu tesisi o kadar çok beğendimki takas için teklifleri bekliyorum.Özellikle Aysel hanıma yakın ilgisinden dolayı ailem adına çok teşekkür ederim.
03.07.2008
bundan üç yıl falan önceydi otel iyi temiz ve keyifliydi ancak tüm aktiviteler ve programlar turistler içindi insan kendi ülkesinde yabancı hissediyor kendini
27.06.2008
Yol yorgunu olduğumuz için bir yerlerde konaklamak istedik ve bu otelde bir gece kaldık, ben ve eşim bu otelden ve çalışanların sıcak yaklaşımından çok memnunuz. Beni üzen tek konu biz otelde iken otelde sadece 10 Türk ailesi olması 1400 kişinin otelde bulunmasını göz önünde bulundurursak bu sayı çok çok az, lütfen Türk ailelerini de bu şahane ortamda tatil yapma fırsatını yakalamaları için gerekli tanıtımları yapmanızı rica ediyorum. Biz burada kendi çevremize bu şahane oteli tavsiye ediyoruz, inşallah seneye hayırlısıysa yine geliriz. Herkese teşekürler, inşallah seneye Türklerin sayısında artış olur.
23.06.2008
Bu sene 2. kez tatilimizi Pine Bay'de geçirmiş bulunuyoruz. Geçen seneki tatilimizi bir sene boyunca arkadaşlarımıza anlata anlata bitirememiştik fakat bu sene biraz hayal kırıklığıyla karşılaştık. Sanki otel biraz pintileşmiş gibiydi. Cumartesi gecesi yapılan Türk gecesinde döner servisi vardı ve döner ustasına biraz daha alabilir miyiz dediğimizde et pahalı diye cevap aldık. İlginç bir yanıttı. Ayrıca sanırım bu sene yapılan kaydıraklar sebebiyle diğer havuz biraz ihmal edilmiş eğlence yönünden. Geçen sene kahvaltıdan kalktığımız gibi bize enerji katan havuz aktiviteleri, müzikler herşey biraz yetersiz gibiydi. Herşey dahil servisin saatleri kısıtlanmış. Bir gece bardan dönerken kenardaki su sebilinden su içmeye gittik fakat plajdan odaya kadar olan tüm sebilller günün her saati özenle doldurulurken, hepsi boşaltılmıştı. Bence bu kötü bi hizmet anlayışı. İçkilerin tadıysa çok kötüydü, özellikle biranın. Çalışanların da büyük bir kısmı hizmet ederken çok suratsızlardı sanki yiyinde kalkın öfff bir daha birşey istemeyin der gibilerdi. Ayrıca cumartesi gecesi yapılan düğün organizasyonu nedeniyle havuz başında tüm gün boyunca çalışmalar vardı, bu da bizi çok rahatsız etti, havuz kenarının nerdeyse yarısı belki de daha fazlası bu organizasyona ayrılmıştı, geceki rahatsızlıktan bahsetmek bile istemiyorum. Sanırım bu sene Pine Bay biraz daha fazla kar yapmayı amaçlamış ama hizmet kalitesini düşürerek bence bu hedefe ulaşmak yanlış gibi. Otelin temizliğine ve yiyeceklerin bolluğuna ise söyleyebilcek bir sözüm yok. Fakat otel sürekli yabancı turistlere yönelik gibiydi, yerli turistin oldukça fazla para ödeyerek iyi bir tatil yapmak için geldiği bu otelde yabancı tursitlerin 5 kuruşa bu tatile gelmesi bence onların da kalitesini düşürüyordu. Ayrıca birçok kişinin bahsettiği klima sorununa bende değinmek istiyorum. Bungalowdaki klimaların odayı soğutmak adına hiç bir görevleri yoktu. Odalardaki mini dolapların eski olması yüzünden sanırım içini soğutmak adına odayı hamam gibi ısıtıyorlardı. Bbu şikayetler belki bir çok otelde karşılaşılabilecek şeyler fakat geçen seneki o müthiş tatilden sonra otele girdiğimiz ilk anda bir hayal kırıklığıyla karşılaşmak can sıkıntısına sebep oldu. Ayrıca tekrar belirtmek istiyorum temizlik anlayışı, su sporlarında gösterilen ilgi yardım, yiyecek ve içeceklerin bolluğu ve bir kısım çalışanın gösterdiği müthiş yardımseverlik ve özveri için teşekkürler.
11.06.2008
Eşim, ben ve bize eşlik eden evli çift arkadaşımız, dün yaşadığımız etik olmayan tanıtımınızdan sonra asla otelinizde tatil yapmayı düşünmüyoruz.Tatil hediye ettiğinizi söyleyerek, devremülk tatil satışı ve otel rezervasyonu için insanları kilometrelerce uzaklıktan ayağına kadar getirten zihniyetinizi, kendi insanınıza(yerli turiste) değer vermeyen bir hizmet anlayışı olarak değerlendiriyoruz. Haliyle bu durum uzun vadede "Pine Bay"e olumsuz döneceğinden, sektörde önemli yeri olan tesisinizin böyle bir riyakarlığı durdurmasını hatta yaşattığı hayal kırıklığını telafi etmesini bekliyoruz.
28.05.2008
İşletmenizden genel olarak çok memnum kaldık ve olumlu izlenimlerle ayrıldık. Hizmet kalitesi yüksek bir tatil köyü ve personeli de oldukça güler yüzlü, nazik. Her şeyden önemlisi çok temiz bir otel. Hem dinlendik hem eğlendik. Her yaşa hitap edebilen çeşitli aktiviteler mevcut. Yemekleri de oldukça başarılıydı. Ancak resepsiyon görevlisinin otele giriş yaptığımız sırada havlu kartlarından bahsetmiş olmasını beklerdik. Haberimiz olmadan havuz başına gelip havlu istediğimizde, resepsiyondan kart alıp gelmemiz gerektiği söylendi ve otel yamaçta kurulu olduğundan yokuşu tekrar çıkmak zorunda kaldık. Resepsiyon görevlilerinin check-in sırasında bunu mutlaka belirtmeleri gerektiğini hatırlatmanızı rica ediyorum. Yokuştan söz etmişken, bazı yamaç otellerinde olduğu gibi plaja inen asansör yapmanızın otelinize farklı bir hizmet sunma fırsatı vereceğini söylemek isterim. Otelinizde yine memnuniyetle konaklayacağım. Teşekkürler. Aslı Bora
23.05.2008
2003 yılında İzmir'li bir firmadan yapmış olduğumuz alışveriş neticesinde 3 gün 4 gündüz kalabilme imkanımız olmuştu. Çok ama çok hoşumuza gitmesine rağmen o zaman ki mali durum nedeniyle devre mülk alamamıştım. Şu anki fiyatlarınızı görünce o zaman ki fiyatları aklım almıyor ve anımsamak dahi istemiyorum. Ne kaçırdığımızım farkına vardık ama sanırım zamanı geçmiş. Bu yıl gelmek o kadar çok istiyoruz ki anlatamam. Tatilde sürünmek istemeyenlerin Türkiye'deki cenneti sizin orası, görüşmek ümidiyle.
23.04.2008
Çok güzel bir tesis ve yemeklerinden çok memnun kaldık. Bizim için tek olumsuz tarafı odaların deniz ve havuza uzak kalması ve dik bir yol çıkmamız oldu. (Çocuktan dolayı) Şhuttle'larınız çok hoşumuza gitti. İlk defa bir otelde böyle bir hizmet gördük. 7 yıldır her sene Antalya tarafına gittik. İlk defa Kuşadası'na sizin tesisinize geldik. Adaland'a yakın olması ve ücretsiz giriş yapmamız da bizim için güzel oldu diyebilirim. Tesisiniz gerçekten çok güzel tekrar tesisinize gelebiliriz ama bu sefer otel odasını tercih ederiz diye düşünüyorum. Geçen yıl iki aile gelmiştik bu yıl beş aile gelmeyi düşünüyoruz. Herkese otelinizi tavsiye ediyorum. Teşekkürler.
28.02.2008
Herşey güzel gibiydi ama bu kadar görkemli tesislernizde daha güler yüzlü personeliniz olması iyi olmaz mıydı ama buna rağmen bir daha ki tatilimi yine Pine Bay'de yapmayı düşünüyorum.
20.10.2007
bence süper bi otel herşeyi harika ve tek kelimeyle mükemmel
15.10.2007
Genel olarak eşim ve ben memnun kaldık, ta ki en son ayrılacağımız güne kadar. Dönüş bileti almak için Kuşadası'na indiğimizde o gün için hiç bir firmada boş yer bulamadık, biz de tek çare olarak tatilimizi iki gün uzatmaya kara verdik ve otele geri döndük. Resepsiyonda bize verilen cevap hiç yerimiz yok, kusura bakmayın. Sorumlu olan biriyle görüşebilir miyiz dediğimizde ise sinirli bir tavırla gelen resepsiyon müdüresi yerimiz yok ne yapabilirim benim sorunum değil.(Orada bulunan güler yüzlü, evimli çalışanlara benzemeyen bir insandı) Bence otele layık olmayan bir eleman. Daha yumuşak bir tavırla boş yerimiz yok ama diğer otel bir bakalım sizi ortada bırakacak değiliz ya diyebilirdi. Çünkü o an biz çaresizdik. Neyseki promosyon olarak gittiğimiz firma çalışanlarından sorumlu olan bey bize yardımcı oldu ve bir gece daha konaklayabildik, o beye teşekkür ediyorum. Bunun dışında herşey güzeldi, teşekkürler.
11.09.2007
Tüm yorumları okudum. Övgülerde "Bizim gibi düşünüyorlar ne güzel" dedik, yergilerde ise üzüldük. Ben bu yıl eşim ve kızımla beraber ilk kez Pine Bay'da bulundum. Ufak tefek kusurlarına rağmen çok beğendik. O kadar sayıda insanın ağırlanması haliyle belli sayıda pinpirik denebilecek insan için memnuniyetsizlik fırsatı verecektir, bu çalışanları sakın demoralize etmemeli. Kızım Delal'inde animasyon ekibinden Özlem Abla'sına çok selamı var. Seneye de umarız şartlar uygun olur da yine beraber oluruz. Kendinize iyi bakın. Adnan Bey'in şahsında herkese selamlar.
09.09.2007
otel hizmeti ve konakladığımız bunglov odalar süperdi.yemekler çeşit ve lzzet anlamında cok lezzetli idi.fakat havuz kenarının kaygan olması tehlikeli anlar yaşattı.ayrıca otel müşteri ile düğün organizasyonu bir arada olması çok sewimsiz.işi gücü bırakıp ister istemez düğüne tabii olmak zorunda kaldık gündüz vaktinden düğün masaları hazırlandığı için havuz kenarı yer daraldığı gibi havuz barı erkenden kapattılar.bizde islak bikini halde yukarılara çıkmak zorunda kaldık.bir diğer sorunda gece otelden ayrıldığımız için otel çıkışının karanlık olması idi.araç farları cok zor ilerledik.bunun belediye ile yada sizin insifiyatinizle çözüle bilir olmasını tercih ederdik. saygılarımızla...
01.09.2007
Genel olarak ailecek memnun olduğumuz bir tatil oldu. 2 konuda iyileştirmeye açık alan vardı. 1.si odadan telefonla 3-4 gün resepsiyona ulaşmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Santralden bağlandığında ancak resepsiyona ulaşılabiliyor. Resepsiyondaki yoğunluk sebebiyle odalardan değil dışarıdan gelen telefonları yanıtlayabildiklerini söylediler. 2.si otel odasındaki merkezi klima gerçekten yetersiz. Her gece ter içinde kalarak uyumakta güçlük çektik.
22.08.2007
kısa sürdüğü için çok üzgünüm. konumu hizmeti ve olanaklarıyla dört dörtlük eksiksiz bir tatil yaşamak için doğru adres ..olabileceğinin en güzeliydi teşekkürler
13.08.2007
Merhabalar, Biz İnternet sayfanıza güvenerek mühendis ve doktor karı koca ailece yoğun çalışma ortamı ve stresden kurtuluruz ümidiyle tabi ki hayal kurarak tesislerinize geldik. Fakat ne görelim, Kuşadası'nı bilmeyiz elimizde haritalar var fakat otelinizin yönlendirici haritası yok. (Bu çok büyük eksiklik giderilmesi gerekir. Her rezervasyona internet çıkışlı çıktı gönderilebilir.) Neyse sizi yormayalım, resepsiyonu aradık adresi tarif edebilecek bir personel yok, neyse 11:30'da vardık ve sakin bir şekilde kendimizi tanıttık, yetkilinin verdiği cevap çok ilginç, boşalmadı efendim bekler misiniz dediler, tabi hay hay dedik ve bekle Allah'ım bekle yaklaşık 15:40'da yerimize aldılar bu arada yorgunluktan koltuklarda uyumuşuz. (Ne güzel deği lmi?) Kolumuza takılan mavi tasmalarımızla (Başka isim bulamadık!) odanın yolunu tuttuk bir gün gitti. Başlangıçtan itibaren moral bozukluğu son güne kadar gitti tabi, açık büfe hep hot dog türü, aperatif yiyecekler, ne bir börek ne de baklava, Türk'e ait bir şey yok (Beyler uluslararası bayrağı takarken, Meksika v.s. ülkelerin bayrağını asarken Türk Ulusu diye bir yüce milletin olduğunu unutmayın, Türk Bayrağı'nı da asın oraya) Kdilerin bile özgürce dolandığı yerde diyecek bir söz yok ki? Neyse sonunda zehirlendik ve acilen tesis doktoruna başvurduk, ama hemşirenin verdiği cevap doktor olan hanımımla beni şok etti, serum veremeyiz, gidin alın, gelin ya da Kuşadası'ndan doktoru çağıralım, beğenmezseniz devlete ya da özele gidin (Vay be helal olsun) Nneyse hanımın verdiği ilaçlarla iyi olduk tabi ki dersimizi de çok güzel almış olduk, kutlarız! Şimdi artık olanlar oldu sizi üzmek istemezdik ama demokratik hakkımızı kullandık, ayrıca lütfen, yabancılar sofrada burunlarını silmesinler, sabah erkenden şezlonglara havlu atıp yer tutmasınlar, yemek sırasında adam gibi kuyruğa girsinler. Gerisi size kalmış. Not : Buradan sadece ve sadece milletimizi tanıtmak için vargücüyle gayret gösteren Türk garsonlara, bavul taşıyıcılarına ve de ayrıca animatörlere (Daha çok türkçe konuşmaları şartıyla) teşekkürler.
02.08.2007
Herşey mükemmeldi, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.
18.07.2007
15 gündür teşekkürlerimi iletmek için uğraşıyorum. Umarım bu defa başarırım. Sorunum ile ilgilenip çözümleyen Ebru Hanım'a ve diğer görevlilere teşekkür ederim.
16.07.2007
Maalesef bu işletme hakkında çok olumlu bir izlenimim yok. Şikayet olarak hangi konudan başlasam bilemiyorum. 1- Çalışanlar gereğinden fazlaca bayan misafirlerle muhatap oluyorlar. (Tabi ki detaylara girmeyeceğim.) 2- Sıklıkla odadan eşyalar kayıp oluyor ve zannedersem odalar perili. 3- Keşke T.C. vatandaşlarına da yabancı uyruklu insanlara gösterilen ilgi ve alaka gösterilebilse. 4- İlk kez hayatımda bir tatil köyünde disco, bar gibi eğlence alanlarının saat 01:30'da kapatılmasını gördüm. 5- Odalar maalesef bakımsız. 6- Otelde unutuğum bazı eşyalarımın bulunmasına rağmen hala bana gönderilmediğini ve konaklamamın üzerinden 2 yıl geçmesini hesaba alarak bu eşyalara da zannedersem hiç kavuşamayacağımı üzülerek söylemek zorunda kalıyorum. Otelin artı yönleride tabi ki göz ardı edilemez. Yiyecek ve içecek konusunda çok başarılı ve 10 üzerinden rahatlıkla 9 veririm. Shuttle servisi nerdeyse mükkemel ve saniye saniyesine çalışıyor. Otel çok güzel bir alanda kurulmuş ve belirli bölgelerden manzara harika. Tabi ki her kişi için artılar eksiler görecelidir. Ama beni en çok rahatsız eden ve memnun eden olaylar bunlar. Umarım bu 2 yıl içersinde gelişmeler olmuştur. Maalesef kaldığım tarihi günü gününe göre hatırlamıyorum. Teşekkür ederim.
12.07.2007
Daha önce dile getirdiğim şikayetlerimden terliğimle ilgili olarak otel yönetimine teşekkür ederim. Zira sorunum Ebru Hanım tarafından çözüldü ve terliğimi adresime gönderildi. Ancak düğün organizasyonu hakkında dile getirdiğim şikayetim hala geçerlidir. Sayın Alp Bey daha büyük bir saygıyı hakediyor, kanaatindeyim.
09.07.2007
Geçen yıl Ağustos ayında otelde tatil yaptım, yemekler dahil herşeyden oldukça memnundum. Otelde çok fazla personel var yani bir ihtiyacınız olduğunda kesinlikle beklemiyorsunuz, her talebiniz anında yerine getiriliyor. Bununla birliklte otelin en önemli özelliği animasyonlar. Bu kadar düzgün ve özenle hazırlanmış animasyonlar hiçbir otelde yok, bu yıl İber Ote'li gördüm ve Pine Bay'in animasyonlarının ne kadar kaliteli olduğunu birkez daha anladım. Oteli herkese tavsiye ediyorum.
06.07.2007
Daha önce bazı rahatsızlıklarımı dile getirmiştim. Bunlardan terliğim ile ilgili şikayetimi geri alıyorum. Zira konuyla ilgilenip sorunumu çözümlediler. Bu açıdan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Ancak diğer konulardaki şikayetlerimin arkasındayım.
30.06.2007
Otel kaldığımız son akşama kadar 10 puan olarak değerlendiriyordum. Ancak 23 Haziran akşamı düzenlenen kokteyl ve düğün organizasyonu beni ve eşimi çok rahatsız etti. Konuştuğumuz bazı yabancı turistler de bu durumdan olan rahatsızlıklarını dile getirmişlerdi. Bütün bunların dışında müzik alanında gerçek bir sanatçı olarak değerlendirdiğimiz sayın Alp Bey'in dinletisi bu düğün sayesinde maalesef gerçek tadını alamamamıza neden olmuştur. Ayrıca son gün yeni almış olduğum terliğimi dalgınlık sonucu odada bıraktığımı eve dönünce fark ettim. Derhal oteli arayarak durumu bildirdim. Fakat terliğim bulunamadı. Bu da bana sürpriz olmadı çünkü Azerbeycan'lı dostlarımızın cep telefonu da aynı dönemde otelde kayboldu ve bulunamadı.
30.06.2007
Otelinize arkadaş tavsiyesi ile daha önceki tatile gittiğim Antalya'daki ismini veremeyeceğim tatil köyünden vazgeçerek geldim, herşey güzel başlamasına rağmen son gecemizde daha önce hiç bir tatil köyünde rastlamadığım bir düğün organizasyonuna şahit oldum önce inanamadım insanlar oraya tatil için dinlenmek ve rahat etmek için geliyor ancak tamda tatil beldesinin ortasıda bir gece düğün oraganizasyonu ile karşılaşıyorsunuz, yabancı dostlarımız da tatilciler için süpriz bir parti sandıkları bu olay karşısında çok şaşırdıklarını belirtiler bu olay ancak Türkiye'de olur sanıyorum, tam bir şark zihniyeti bu olay için hiç bir özür veya izinlede karşılaşmamak ayrıca beni çok şaşırttı şimdi bana tatiliniz nasıl geçtiğini soranlara ne anlatacağım konusunda sizden yardım bekliyorum ayrıca bu konuyu Göçtur ve şikayetim var sitelerinede belirteceğimi saygılarımla belirtirim. Son bir uyarımda müşteri masasındaki görevli arkadaş şikayet ve isteklerimiz karşısında henüz 5 gün önce işe başladığını belirtip herhangi bir fikri olmadığını belirtti bu da başka bir ayıp müşteriye verilen önem burdada ortaya çıkıyor pardon siz misafir diyorsunuz ama hiç öyle hissetmedik ayrıca eşim son gün otelde odasında terliğini unuttuğunu farketti ve birkaç saat içinde aramamıza rağmen bulunamadığı söylendi sanırım odalarda kalan eşyalar yok oluyor buna rağmen diğer hizmetleriniz için size 8 puanı uygun bulabildim. İlginize şimdiden teşekkürler cevap alabileceğim umudu ile daha başarılı çalışmalar dilerim. Saygılarımla. Metin Ocak Not : Sanırım tatilimin ikinci yarısını eski tatil köyümde geçireceğim ama sizi de takip edeceğim.
29.06.2007
Çok kaliteli.
Bonus
World
Axess
Paraf
Maximum
Advantage
CardFinans
SMS Icon

*Üye olarak Kullanıcı Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi'ni kabul edersiniz

Gezinet'e Hoşgeldiniz. Üyeliğiniz başarıyla oluşturuldu. Kapat
Girmiş olduğunuz e-posta adresinde ait bir üyelik bulunmaktadır. Şifremi Unuttum