3
ODA SEÇİMİ
2
1
FAVORİ LİSTESİNE EKLE
Tur Programı
Sizi Arayalım
.25 TL
.00 €
'den itibaren
Her Gün Hareketle

 

Sabah erken saatlerde katılımcılarımız kaldıkları otellerden alınarak uçuş alanına getiriliyor ve çay, kahve, kurabiye vs ikramı eşliğinde kaynaşıyoruz. Daha sonra o gün için belirlenen kalkış alanına gidiyoruz. Kalkış alanına ulaştığımızda, balonların son hazırlıkları yapılırken yolculara bir güvenlik brifingi veriyor ve sonra da sepetlere biniyor ve havalanıyoruz.

Uçuş esnasında 3 ila 20 kilometrelik bir mesafe yol alırız. Bu tamamen muhtelif irtifalarda karşılaştığımız rüzgârların hızına bağlı bir durumdur. Uçuş boyunca pilotumuz balonun irtifasını bir ağaç boyundan tutun da birkaç yüz metreye varan yüksekliklere kadar değiştirecektir. Bu yükseklikler de Kapadokya’nın eşsiz manzarasını çok farklı bir açıdan seyretme imkanı bulursunuz. Ama yükseklik ne olursa olsun sıcak hava balonu ile uçuş gerçekten de benzersiz bir deneyimdir.

Uçuş esnasında yolcularımıza Kapadokya’nın eşsiz ve benzersiz güzelliklerini bazen birkaç yüz metre yükselerek, ama daha ziyade vadilerin içinde ve peri bacalarının çevresinde, yere çok yakın mesafede, çok alçaktan süzülerek gösteriyoruz. Bu tarz uçuş dünyanın başka hiçbir yerinde mümkün değildir. Uçuşun kendisi yaklaşık 50-60 dakika sürüyor, ama bu süre muhtelif şartlara bağlı olarak bazen 70 dakikaya kadar çıkabiliyor. Bu sürenin sonunda uygun bir yere güvenli bir iniş yapıyoruz. İnişten sonra yaptığımız geleneksel kutlama partisinde yolcularımıza şampanya kokteyli ikram ediyor ve kendilerine hatıra olarak, isimlerine yazılmış birer uçuş sertifikası veriyoruz. Daha sonra da tüm yolcularımızı kaldıkları otellere bırakıyoruz. Tüm bu organizasyon otelden alıştan geri bırakılışa kadar yaklaşık 3 saat sürüyor

Genel Bilgiler
 

Detay:

• 06 – 12 yaş arasındaki çocuklar Tam Ücrete Tabidir.. Prensip olarak 6 yaş altındaki çocukları uçuşa almamaktadır, çünkü havalandıktan sonra korkabiliyor veya sıkılabiliyorlar, bu da diğer yolcular için sıkıntıya neden olabiliyor.

• Fotoğraf albümündeki fotoğraflar karma olup uçuşunuzda bineceğiniz balon kişi sayısı, müsaitlik gibi kriterlere bağlı olarak balon ekibince belirlenmektedir.

Katılım ücretine dahil olan hizmetler

50-60 dk.'lık balon uçuşu

Uçuş öncesi çay, kahve, kurabiye ikramı

Bölgedeki otelinizden alış ve bırakış

Yolcu sigortası

Katılım ücretine dahil olmayan

Kapadokya'ya ulaşım

Otel konaklaması

Öğle yemeği

Konsept
İndirim
2 Kişilik Oda
Kişi Başı
Tek Kişilik Oda
İlave Kişi
3 Kişilik Oda
Kişi Başı
4 Kişilik Oda
Kişi Başı
5 Kişilik Oda
Kişi Başı
Çocuk İndirimleri
Günübirlik Tur
%25

120,00 €

120,00 €

-

-

-

-
Kalkış Tarihleri
Dönüş Tarihleri
20.12.2014
20.12.2014
27.12.2014
27.12.2014
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Yorum Ekle
Paraf
Detaylar
World
Detaylar
HSBC
Detaylar
Bank Asya
Detaylar
Card Finans
Detaylar
Axess
Detaylar
SMS Icon

*Üye olarak Kullanıcı Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi'ni kabul edersiniz

Gezinet'e Hoşgeldiniz. Üyeliğiniz başarıyla oluşturuldu. Kapat
Girmiş olduğunuz e-posta adresinde ait bir üyelik bulunmaktadır. Şifremi Unuttum